KMA Trade
 
Projekty EU » Reference

Reference

Bc. Miroslav Hošek
Chtěl bych poděkovat celému týmu za takto hezky zpracovaný kurz. Byl pro mě velmi přínosný a spoustu praktik použiji ve své praxi. Velmi oceňuji i prostory školení, které byly velmi příjemné.

Michal Navrátil
Celý projekt byl velmi přínosný, jednotlivé vzdělávací moduly na sebe logicky navazovaly. Krásné a přijemné prostředí pro školení. Skvělé výkony všech lektorů i velmi kvalitně připravené školící materiály. Výborná kvalita občerstvení. Moc děkuji celému týmu.

Mgr. Robin Javorek
Velmi oceňuji výborně připravené vzdělávací moduly a přehledně zpracované školící materiály, rovněž přístup lektorů a propracovanost jednotlivých témat. Vřele bych toto školení doporučil všem lektorům, kteří chtějí pracovat na svém zdokonalení.

Mgr. Markéta Raková
Obsah celého kurzu byl pro mé potřeby naprosto vyhovující, dobře propracovaný, vyhovující pro mě byl i e-learning, líbilo se mi mi propojení teorie s praxí. Oceňuji uvedení srozumitelných příkladů. Na celém kurzu nejvíce oceňuji profesionální přístup lektorů.

Mgr. Radek Nečas
Oceňuji výbornou organizaci celého vzdělávacího programu, profesionální vystupování lektorů, obsahově velmi propracovaný program, jak v rovině e-learningu tak i jednotlivých  prezentací. Taky se mi moc líbilo moderní a příjemné prostředí přednáškových místností. Takže závěrem - děkuji za obsahově velmi propracované školení a výborné propojení teorie a praxe.

Jiří Marek
Tento vzdělávací program mi velice pomohl při získávání nových lektorských dovedností. Dokonalé prohloubení teoretických i praktických dovedností. Děkuji.

Anna Aláčová - lektor Green Ways s.r.o.
Projekt ,,Profesionální lektor" nabízí a poskytuje lektorské dovednosti v teoretickém a hlavně praktickém životě.
Erudovaní lektoři v profesionálním vzdělávacím školícím centru zaujmou a opravdu naučí všechny ty, kteří se chtějí naučit. Vynikající úroveň, všem doporučuji!!!

Pavlína Klapková - ředitelka SMART HYPO s.r.o.
S kurzem a lektory jsem absolutně spokojená. Doporučuji všem, co chtějí na sobě pracovat a dát své firmě nový impulz a směr.

Jiří Talaš
Podle mě je KMA Trade s.r.o. vysoce kvalitní společnost, která v budoucnu pomůže hodně lidem v osobním rozvoji i v podnikáni. Vřele doporučuji a děkuji!

Roman Dvořák - lektor
Co zlepšit, jsem pochopil až po absolvování kurzu. Zde jsem objevil své možnosti na spoustě praktických příkladů. Můžu jen doporučit.

Marek Šafařík - training specialist Honeywell
Skvělé vstupní školení pro každého kdo něco školí. Hodnotím kladně skvělé zázemí i ostatní složky školení na výborné úrovni (obsah, lektoři, atmosféra, informace).

Radka Říhovská - Honeywell
Průběh celoho školení všech vzdělávacích modulů se mi velmi líbil. Přístup lektorů byl profesionální, ale zároveň lidský a vstřícný. Probíraná témata byla srozumitelně vysvětlena. Velmi jsem ocenila příklady z praxe, které mi pomohly dané téma lépe pochopit. Dále oceňuji zapojení účastníků a zpětnou vazbu lektorů k jejich výkonům.
Tento vzdělávací program bych vřele doporučila všem, kteří se chtějí zlepšit nebo se stát lektorem. Pro mě byl přístup lektorů velmi přínosný. Pomohli mi i překonat veškeré mé bloky. Děkuji.

 

Mráčková Lubica

Celý kurz, všechny vzdělávací moduly byly zajímavě a přehledně zpracované. Zajímavě podané i s ukázkami. Hodně využiji pro svou praxi jak prezentační dovednosti, tak koučování při práci s lidmi. Moc se mi líbili lektoři. Vřele doporučuji.

 

Michal Artim

Celý vzdělávací program je vedený systematicky a velmi užitečně k pochopení podstaty. Daný projekt má vysokou úroveň a určitě doporučím dalším mojim známým z oboru. Je vynikající na propojení teorie do praxe s vysokým procentem úspěchu.

 

Chytilová Eva

Kurz byl pro mě velkým přínosem - osobní rozvoj, spojení teorie a praxe, prožití názorných příkladů, následné praktické použití i výukových pomůcek, možnost vyzkoušení daných situací přímo v praxi. Dále chválím systematicky a dobře připravenou prezentaci lektorů. Mohu tento vzdělávací program jen doporučit.

 

Pavla Široká

Kurz byl nejlepší ze všech, které jsem zatím absolvovala. Zaměřený dostatečně na praxi. Lektor pan Pavel Pavlas je profesionální lektor doslova a dopísmene.

 

Radka Spurná

Kurz byl povedený, lektoři úžasní - velcí profesionálové. Atmosféra na školení příjemná, každý účastník měl dost prostoru pro vyjádření se, chválím důraz na praxi, nezůstalo to jen v rovině teorie. Člověku se až nechce věřit, že šestidenní kurz může dát člověku více než tříleté studium na VŠ.

 

Martin Nosek

Velmi pozitivně hodnotím prolínání teoretickcýh a praktických dovedností. Poskytnutí zpětných vazeb k realizovaným výkonům. Doporučoval bych absolvovat kurz všem přednášejícím. U valné většiny vyučujících nejsou zvládnuty hlavní aspekty úspěšné prezentace. Pro můj obor jsou užitečné prentační schopnosti a dovednosti, které je potřeba neustále zdokonalovat.